Login

Profesionální úklidové služby

AZURA A-Z servis, s.r.o. - společnost byla založena a zapsána do obchodního rejstříku 24.5.1999. Svou činnost zahájila v červnu roku 1999. AZURA A-Z servis, s.r.o. je firma zajišťující profesionální úklidové služby. Dlouhodobé zkušenosti všech zaměstnanců, úklidová technika renomovaných značek a široké spektrum nabízených služeb jsou zárukou spokojenosti našich zákazníků.

AZURA A-Z servis, s.r.o. nabízí svým klientům tyto služby:

Jednorázové úklidové služby

Úklidové služby Praha

V naší společnosti zaměstnáváme prověřené pracovníky, kteří jsou rozděleni do jednotlivých středisek dle specializace, pod vedením provozního technika. Provozní technik zadává a rovněž kontroluje kvalitu vykonané práce. Pro řádné zajištění provedených prací, kontrolu a větší operativnost je provozní technik každý den v kontaktu s vedoucím pracovníkem a případné nedostatky se proto řeší rychle a profesionálně.

AZURA A-Z servis, s.r.o. sídlí v Praze 5, Mikšovského ulici č. 836/38. Naše firma disponuje dostatečným počtem pracovníků zaměstnaných na hlavní i vedlejší pracovní poměr, jejichž odborné a praktické dovednosti jsou na velmi dobré úrovni. Jsme schopni zajistit široké spektrum úklidových služeb. Nabízíme našim klientům profesionální provedení úklidových prací v jakémkoliv rozsahu a množství.

Úklidové práce provádíme na objednávku s tím, že termíny plnění jsou realizovány v souladu s požadavky objednatele.

Bude velikou ctí naší společnosti, projevíte-li, Vážení zákazníci, zájem o spolupráci s naší firmou AZURA A-Z servis, s.r.o., která Vaším požadavkům a přáním vyjde nepochybně vstříc.

Poptávka po úklidových službách

*
*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:
AZURA A-Z Servis, s.r.o.
Volná pracovní místaVolná pracovní místa

Created by © 2009 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign